Zestaw TEXAS

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

299,00 zł

Zestaw Hot Rock TEXAS przeznaczony do grillowania i zdrowego przygotowywania mięsa, ryb, warzyw oraz innych zróżnicowanych potraw. Po nagrzaniu kamień utrzymuje wysoką temperaturę, dzięki czemu potrawy są idealnie upieczone, soczyste i smaczne.

 

 

Elementy zestawu:

 

- ręcznie wykończona deska bukowa o wymiarach 43X26cm

- kamień do przygotowywania potraw o wymiarach 21X14cm

- podkładka izolująca zabezpieczająca deskę przed działaniem wysokiej temperatury

- porcelanowy talerz oraz 3 czarki na sosy lub inne dodatki

 

Opis zestawu:

 

  • Deska została wykonana z drewna bukowego, wyróżniającego się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Element został dodatkowo zaimpregnowany naturalnym olejem, w celu zabezpieczenia przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych m.in. zabrudzeniem, wilgocią.
  • Specjalnie wyselekcjonowany kamień służący do grillowania. Kamień jest odporny na zarysowania dzięki czemu podczas przygotowywania mięsa, owoców morza, warzyw możesz na nim kroić bezpośrednio każdy kawałek oraz decydować o ich stopniu wysmażenia. Wykorzystanie kamienia do gotowania jest jedną z najstarszych metod przygotowywania posiłków. Prostota i łatwość użycia sprawiają, że można samemu skomponować zdrową, smaczną  i niecodzienną potrawę w zaciszu domowym. Zestaw Hot Rock TEXAS jest idealny zarówno dla Twojego domu, jak i restauracji.

Wystarczy podgrzać kamień do temperatury 250-350 st. Celsjusza w piekarniku, kuchence gazowej przez ok. 40 min.

 

Czyszczenie zestawu:

Innowacyjne wypolerowanie powierzchni kamienia sprawia, że cząsteczki potraw nie zasychają i są łatwo usuwalne. Czyszczenie zestawu jest bardzo proste: po wychłodzeniu- podkładkę izolującą oraz kamień można umyć tradycyjnie ciepłą wodą w zlewozmywaku lub włożyć do zmywarki, jednak bez użycia tabletek. Deskę bukową przemyć lekko wilgotną serwetką.

 

Zestaw Hot Rock TEXAS objęty jest roczną gwarancją - w przypadku zniszczenia któregokolwiek z elementów zestawu, zostanie on naprawiony lub wymieniony na nowy.

Opinie

Oceń 
2016-04-11
Polecam

Zestaw dostarczony zgodnie z opisem, starannie zapakowany. Czas zacząć kuchenną rewolucję!:) dziękuję za miłą współpracę i pozdrawiam.

Oceń 
2016-04-05
Super deska

Super deska!

Napisz opinię

Zestaw TEXAS

Zestaw TEXAS

Hot Rock TEXAS - zestaw do grillowania na gorącym kamieniu